Ο πελάτης μας, εταιρία συσκευασίας βιομηχανιών προϊόντων με έδρα το Περιστέρι Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει έναν/μία HR Manager.

Καθήκοντα

Αξιολόγηση της απόδοσης των εργαζομένων βάσει KPIs με την εφαρμογή των κατάλληλων συστημάτων διοίκησης της απόδοσης.

Αξιολόγηση των προσλαβανομένων και στη σύνταξη εισηγήσεων προς τη διοίκηση.

Ανάπτυξη και εφαρμογή προγραμμάτων εκπαίδευσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού.

Έκδοση της μισθοδοσίας και του κόστους προσωπικού για 200 εργαζομένους.

Εφαρμογή των κανόνων της εργατικής νομοθεσίας.

Δημιουργία και αναθεώρηση περιγραφών εργασίας των εργαζομένων της εταιρίας.

Δημιουργία και αναθεώρηση εταιρικών πολιτικών και διαδικασιών.

Προσόντα

Πτυχίο ανωτάτης σχολής.

Προϋπηρεσία 5 ετών σε τμήμα προσωπικού οργανωμένης επιχείρησης με αντίστοιχα καθήκοντα.

Γνώση εκτός από την ελληνική, και της αγγλικής γλώσσας.

Ικανότητα να εκπαιδευθούν σε ένα δομημένο περιβάλλον εργασίας.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε μπορείτε να στέλνετε στο cv@hrstrategy.gr

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Γραφτείτε στις ενημερώσεις μας για νέες θέσεις εργασίας κάθε μέρα:
Facebook (https://www.facebook.com/GreekHRS/
Twitter (https://twitter.com/HRStrategyGR
Linkedin (https://www.linkedin.com/company/hrstrategy/)