Εκατομμύρια στρατηγικές σχεδιάζονται ετησίως σε όλο τον κόσμο, χιλιάδες μόνο επιτυγχάνουν:

αυτές που υλοποιούνται από τους κατάλληλους ανθρώπους!

Βρες τη δουλειά που σου ταιριάζει ανάμεσα σε ένα πλήθος ειδικοτήτων και καθημερινών ευκαιριών.

Οι πελάτες μας αναζητούν Εσένα!

 Αν δεν βρείτε την κατάλληλη θέση εργασίας, μπορείτε και πάλι να μας στείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα στο cv@hrstrategy.gr

Για να λαμβάνετε καθημερινά ειδήσεις για νέες αγγελίες, μπορείτε να εγγραφείτε στα social media της εταιρίας μας (κάτω μέρος σελίδας)

Ο πελάτης μας, εταιρία Εξ. Υ. Π. Π. στο πλαίσιο ανάπτυξης των εργασιών της αναζητά συνεργάτες Μηχανικούς Μηχανολόγους Μηχανικούς, Ηλεκτρολόγους Μηχανικούς, Χημικούς Μηχανικούς, Χημικούς,

Αντικείμενο:
Παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών Τεχνικού Ασφαλείας σε πελάτες της. Η εταιρία παρέχει Εξωτερικές Υπηρεσίες Πρόληψης και Προστασίας στον τομέα της Ασφάλειας και Υγείας στο χώρο της εργασίας, ενώ παρουσιάζει δυναμική ανάπτυξη έχοντας ως ανταγωνιστικά πλεονεκτήματα τη συνέπεια, αξιοπιστία και ποιοτική εξυπηρέτηση των πελατών της.

Κύριες Αρμοδιότητες
Παροχή Υποδείξεων και Συμβουλών σε θέματα σχετικά με την υγεία και την ασφάλεια των εργαζομένων με σκοπό την πρόληψη εργατικών ατυχημάτων.
Γραπτή Εκτίμηση των υφισταμένων κατά την εργασία κινδύνων για την ασφάλεια και την υγεία, συμπεριλαμβανομένων εκείνων που αφορούν ομάδες εργαζομένων που εκτίθενται σε ιδιαίτερους κινδύνους.

Απαραίτητα τυπικά προσόντα:
Πτυχίο  ΑΕΙ - ΑΤΕΙ
Εμπειρία επιθυμητή
Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας

Ο πελάτης προσφέρει:
Άριστες συνθήκες συνεργασίας
Συνεχή εκπαίδευση

Συμπληρωματικά προσόντα:
Οι υποψήφιοι που έχουν γνώση και εμπειρία σε εφαρμογή συστημάτων Διαχείρισης  Ποιότητας ISO 9001, Περιβάλλοντος ISO 14001, Ασφάλειας και Υγείας OHSAS 18001, κλπ μπορούν να έχουν πρόσθετη συνεργασία σε συμβουλευτικά έργα.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε στο cv@hrstrategy.gr
Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Γραφτείτε στις ενημερώσεις μας για νέες θέσεις εργασίας κάθε μέρα:
Facebook (https://www.facebook.com/GreekHRS/
Twitter (https://twitter.com/HRStrategyGR
Linkedin (https://www.linkedin.com/company/hrstrategy/)