Εκατομμύρια στρατηγικές σχεδιάζονται ετησίως, δεκάδες χιλιάδες μόνο επιτυγχάνουν: αυτές που υλοποιούνται από τους κατάλληλους ανθρώπους!

HR & Office Manager

Καταχώρηση 2017/12/02

Εταιρία παροχής υπηρεσιών πελάτης μας επιθυμεί να προσλάβει HR & Office Manager.

Οι κατάλληλοι/ες υποψήφιοι/ες θα πρέπει να έχουν τα προσόντα:

- πτυχίο πανεπιστημιακής σχολής οικονομικών ή διοίκησης επιχειρήσεων

- άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας

- πολύ καλές γνώσεις χειρισμού των εφαρμογών υπολογιστών γραφείο (MS Office)

- καλές γνώσεις εργατικής και ασφαλιστικής νομοθεσίας

- προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση HR και Office Management 4-5 ετών σε οργανωμένη εταιρία

- προκειμένου περί ανδρών, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Ο/Η κάτοχος της  θέσης θα αναλάβει τα καθήκοντα:

- υποστήριξη των λειτουργιών της εταιρίας σε θέματα αξιολόγησης και επιλογής προσωπικού

- έλεγχο εφαρμογής εργατικής νομοθεσίας και συμβατικών υποχρεώσεων της εταιρίας έναντι των εργαζομένων

- πρόταση μισθολογικής πολιτικής και κινήτρων

- εφαρμογή προγράμματος αξιολόγησης της απόδοσης

- ανάληψη πρωτοβουλιών σε θέματα office management και παροχής υποστήριξης στις λειτουργίες της διοίκησης της εταιρίας

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε μπορείτε να στέλνετε πατώντας εδώ είτε στο Info@hrstrategy.gr

Δείτε λοιπές αγγελίες της εταιρίας μας πατώντας εδώ

Γρήγορη αναζήτηση:

Οι κυριότερες αγγελίες Δεκεμβρίου 2017:

Ιατροί στη Γερμανία                    Ιατροί στη Βρετανία                 Medical Locum in Britain      Ιατροί στη Δανία                  Οδοντίατροι στη Γαλλία

Περισσότερα: κλικ εδώ               Περισσότερα: κλικ εδώ            Περισσότερα: κλικ εδώ         Περισσότερα: κλικ εδώ        Περισσότερα: κλικ εδώ

Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί            Μηχανολόγοι Μηχανικοί        Proto Support Engineer      Industrial Scada Software

στην Ολλανδία                              στην Ολλανδία                       στην Ολλανδία                     Engineer (Holland)

Περισσότερα: κλικ εδώ                Περισσότερα: κλικ εδώ             Περισσότερα: κλικ εδώ      Περισσότερα: κλικ εδώ

15 Οδηγοί στη Γερμανία              Νοσηλεύτριες στη Βρετανία   Πωλητές Χημικών                Account Manager

 (Βερολίνο)                                                                                            Καθαρισμού                         Ξενοδοχειακού κλάδου

Περισσότερα: κλικ εδώ                Περισσότερα: κλικ εδώ             Περισσότερα: κλικ εδώ       Περισσότερα: κλικ εδώ

Δείτε όλες τις αγγελίες εδώ

Αποκτήστε δωρεάν τον Οδηγό Συνέντευξης Υποψηφίων κατεβάζοντας το κείμενο στον υπολογιστή σας πατώντας εδώ

 Βρείτε ένα υπόδειγμα βιογραφικού σημειώματος πατώντας εδώ

Do you accept?

UA-60179004-1