Πωλητή - Σύμβουλο Ασφαλείας (Θεσσαλονίκη)

Καταχώρηση 2018/02/03

Μεγάλη Εταιρεία στον Τομέα Παροχής  Υπηρεσιών  Συστημάτων Ασφαλείας & Πυρασφαλείας  ζητά να προσλάβει για το υποκατάστημα της στη Θεσσαλονίκη Πωλητή- Σύμβουλο Ασφαλείας.

 Η θέση αναφέρεται στον  Διευθυντή Υποκαταστήματος Βορείου Ελλάδος  και το αντικείμενο της εργασίας περιλαμβάνει την πώληση ηλεκτρονικών συστημάτων και υπηρεσιών ασφαλείας σε οικιακούς πελάτες και  μικρομεσαίες επιχειρήσεις.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Αναπτύσσει νέο πελατολόγιο και συντηρεί το υπάρχον.
  • Προετοιμάζει και συντάσσει οικονομοτεχνικές προσφορές και μελέτες.
  • Εφαρμόζει το πλάνο των πωλήσεων σύμφωνα με την στρατηγική της εταιρείας

  Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος TEI, κατά προτίμηση Τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο συστημάτων ασφαλείας & πυρασφαλείας τουλάχιστον 3 ετών.
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών Η/Υ και ERP/CRM
  • Άριστες  επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας και προσανατολισμός στην επίτευξη στόχων
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Επιθυμητή άδεια Εργασίας Security (Τύπου A ή Τύπου Β)

Προσφέρονται

  • Ανταγωνιστικός μισθός και ασφάλιση ΙΚΑ
  • Επιπλέον μεταβλητές αποδοχές βάση στόχου, σύμφωνα με σύστημα προμηθειών  της εταιρείας.
  • Συνεχής υποστήριξη και εκπαίδευση στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Αυτοκίνητο - Κινητό τηλέφωνο

Βιογραφικά σημειώματα αναφέροντας τη θέση στην οποία θέλετε να απασχοληθείτε, παρακαλούμε στείλτε πατώντας εδώ ή στο Info@hrstrategy.gr

Δείτε λοιπές αγγελίες της εταιρίας μας πατώντας εδώ

Γρήγορη αναζήτηση:

Οι κυριότερες αγγελίες Φεβρουαρίου 2018:

Ιατροί στη Γερμανία                    Ιατροί στη Βρετανία                 Medical Locum in Britain      Ιατροί στη Γαλλία                  Οδοντίατροι στη Γαλλία

Περισσότερα: κλικ εδώ               Περισσότερα: κλικ εδώ            Περισσότερα: κλικ εδώ         Περισσότερα: κλικ εδώ         Περισσότερα: κλικ εδώ

Ηλεκτρολόγοι Μηχανικοί           Factory Maintenance              Proto Support Engineer      Industrial Scada Software      Τεχνικοί Ασφαλείας

στην Ολλανδία                             Engineer in Thessaloniki        στην Ολλανδία                     Engineer (Holland)                  (Ελλάδα)

Περισσότερα: κλικ εδώ               Περισσότερα: κλικ εδώ             Περισσότερα: κλικ εδώ      Περισσότερα: κλικ εδώ          Περισσότερα: κλικ εδώ

15 Οδηγοί C/E                               Νοσηλεύτριες                          HR Director                            CTO                                            Διευθυντής Εξαγωγών

(Βερολίνο)                                      (Βρετανία)                                 Αθήνα                                    Thessaloniki                              Αθήνα

Περισσότερα: κλικ εδώ                Περισσότερα: κλικ εδώ           Περισσότερα: κλικ εδώ       Περισσότερα: κλικ εδώ          Περισσότερα: κλικ εδώ

Αποκτήστε δωρεάν τον Οδηγό Συνέντευξης Υποψηφίων κατεβάζοντας το κείμενο στον υπολογιστή σας πατώντας εδώ

 Βρείτε ένα υπόδειγμα βιογραφικού σημειώματος πατώντας εδώ

Do you accept?

UA-60179004-1