Ο πελάτης μας, ελληνική βιομηχανία παραγωγής και διανομής καταναλωτικών αγαθών, επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα έναν/μία: Brand Manager

Καθήκοντα:

Ανάπτυξη και υποστήριξη συλλογής προϊόντων

Αύξηση μεριδίου αγοράς μέσω σχετικών υποστηρικτικών ενεργειών marketing

Ανάπτυξη μεσο και μακροχρόνιων πλάνων και τακτικών ενεργειών σύμφωνα με την συνολική στρατηγική marketing της εταιρείας

Σωστή τήρηση διαδικασιών και έργων σχετικών προς την διοίκηση προϊόντων (product management)

Προσόντα υποψηφίων:

Δυναμικός/ή, δραστήριος/α με φιλοδοξίες και με εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας προφορικής και γραπτής

Προσωπικότητα με ομαδικό και επιχειρηματικό πνεύμα, με προσανατολισμό στο αποτέλεσμα

Προϋπηρεσία άνω των 3 ετών σε θέση Product manager ή Brand Manager πολυεθνικών εταιρειών

Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ ή ισότιμου ιδιωτικού πανεπιστημίου εξωτερικού με ειδίκευση στο Marketing κι ανάλογες μεταπτυχιακές σπουδές.

Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας

Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ

Η εταιρία προσφέρει:

Ένα δυναμικό και γεμάτο προκλήσεις περιβάλλον εργασίας

Συνεχή ανάπτυξη και εκπαίδευση

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Εξαιρετικές προοπτικές σταδιοδρομίας

Βιογραφικά σημειώματα σε μορφή επεξεργαστή κειμένου στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε