Millions of new strategies invented each year worldwide, only a few thousands survive: those implemented by the right persons!

Find the job that suits you needs among a big variety of job specialties we offer every day.

Our clients are seeking for you!

Looking forward to meet your career opportunity? We are delighted to receive your detailed CV at cv@hrstrategy.gr

Find also job announcements by subscribing to our company's social media (bottom of page)

Βιομηχανική επιχείρηση πελάτης μας επιθυμεί να προσλάβει μόνιμα IT First level Support Engineer στο Κορωπί.

Καθήκοντα

Windows operating system

Hardware troubleshooting και Help Desk

Office 365 / SharePoint / Exchange Online Support

Basic IT and Telephone networking

Συστήματα Security and VPN

Απαιτούμενα Προσόντα και ικανότητες

Προϋπηρεσία: τουλάχιστον 2 χρόνια σε support environment

Κάτοχος  πτυχίου / τίτλου σπουδών IT τομέα ή συναφή

Άριστη γνώση Αγγλικών

Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων

Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου

Διαπροσωπικές κι επικοινωνιακές δεξιότητες

Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας

Πρόσθετα προσόντα που θα εκτιμηθούν

MSSQL & Analysis Services / Apache / HTML / SharePoint / Power BI/ Dynamics 365 & CRM

Προσφέρονται

Σταθερές συνθήκες εργασίας στα πλαίσια ενός πολύ μεγάλου εργοδοτη.

Ευχάριστο, σύγχρονο και επαγγελματικό εργασιακό περιβάλλον

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε στο cv@hrstrategy.gr αναφεροντας τον τίτλο της θέσης.

Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)

Γραφτείτε στις ενημερώσεις μας για νέες θέσεις εργασίας κάθε μέρα:
Facebook (https://www.facebook.com/GreekHRS/
Twitter (https://twitter.com/HRStrategyGR
Linkedin (https://www.linkedin.com/company/hrstrategy/)