Millions of new strategies invented each year worldwide, only a few thousands survive: those implemented by the right persons!

Find the job that suits you needs among a big variety of job specialties we offer every day.

Our clients are seeking for you!

Looking forward to meet your career opportunity? We are delighted to receive your detailed CV at cv@hrstrategy.gr

Find also job announcements by subscribing to our company's social media (bottom of page)

Διευθυντής Πωλήσεων Εμπορικού Λογισμικού

Ο πελάτης μας, εταιρία παροχής υπηρεσιών κατασκευής λογισμικού εμπορικής και οικονομικής διαχείρισης επιχειρήσεων επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή Πωλήσεων Εμπορικού Λογισμικού.

Περιγραφή θέσης

Προσέγγιση πελατών και παρουσίαση των προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρίας.

Ανάλυση των αναγκών των πελατών.

Κλείσιμο συμφωνιών πώλησης λογισμικού καθώς και υποστηρικτικών υπηρεσιών με πελάτες.

Διαρκής αναζήτηση νέων αναγκών των υφισταμένων πελατών και διεύρυνση του κύκλου πωλήσεων μέσω της κάλυψής τους.

Προσόντα

Προηγούμενη επιτυχής υπηρεσία σε εταιρία πωλήσεων λογισμικού.

Ικανότητα διοίκησης δια στόχων.

Γνώσεις λογισμικού οικονομικής και εμπορικής διαχείρισης.

Άριστες ικανότητες παρουσιάσεων.

Επιθυμητές γνώσεις e-Ταμειακής, ERP, MyData, Λογιστικών πακέτων, λοιπά φορολογικά προϊόντα.

Παροχές

Ανταγωνιστικός μισθός

Έξοδα αυτοκινήτου και εταιρικό αυτοκίνητο.

Bonus με βάση τα επιτεύγματα πωλήσεων.

Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τον τίτλο της θέσης στο cv@hrstrategy.gr

Hrstrategy Human Resources : εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)